Wszystko co powinniśmy wiedzieć na temat feromonów. Badania naukowe, opinie, porównanie produktów

Sposoby na dłuższe i gęstsze rzęsy

Długie, gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Spojrzenie jest bardziej zalotne i kuszące, dlatego warto znać sposoby na dłuższe i gęstsze rzęsy. W osiągnięciu pożądanego efektu może pomóc preparat Lash Parade. Jednak pierwszym krokiem jest dokładny i skrupulatny demakijaż oczu. Po powrocie do domu należy poświęcić na tę czynność jak najwięcej czasu. Pozostałości po makijażu dostają się do oczu podczas snu. Dyskomfort prowadzi do pocierania rzęs, przez co stają się osłabione i wypadają. Zmywanie tuszu z rzęs jest również istotne. Należy to robić zgodnie z kierunkiem wzrostu rzęs.

Na rzęsy dobrze działa również olejek rycynowy lub oliwa z oliwek. Powinno się go nanosić przy pomocy patyczka kosmetycznego. Wpływa regenerująco na rzęsy i stymuluje ich zdrowy wzrost. Nie jest drogi i można go nabyć w każdej drogerii. Nakładanie preparatu zaleca się na noc. Innym produktem, który można stosować na rzęsy jest preparat Lash Parade. Jego zadaniem jest aktywacja procesu wzrostu rzęs.

Oczywiście wpływ na wygląd rzęs mają również kosmetyki przeznaczone do ich pielęgnacji. Drogerie mają szeroki asortyment spośród którego można wybrać coś specjalnie dla siebie, pod własne wymagania. Produkt Lash Parade ma wygodny aplikator, co ułatwia jego aplikację. Najczęstszym błędem, jaki popełniają kobiety jest nakładanie kilku warstw tego samego tuszu. To zdradliwy zabieg, który niepotrzebnie obciąża rzęsy. Te w konsekwencji ulegają osłabieniu i wypadają. Trudno je później odbudować. Lepiej zainwestować w droższy, markowy tusz, który pozwoli na osiągnięcie upragnionego efektu po pierwszej aplikacji.

Ostatnim ze sposobów jest odpowiednia długość snu. Jakie to ma znaczenie? Niemałe. Wypoczęte oczy uwydatniają głębokie spojrzenie i nadają mu świeżości. Jeżeli nie ma możliwości dłuższego snu, warto zastosować plasterek ogórka, który nawilży okolice oczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.