Wszystko co powinniśmy wiedzieć na temat feromonów. Badania naukowe, opinie, porównanie produktów

Rzęsy – jak o nie dbać?

Głębokie spojrzenie spod długich rzęs jest niewątpliwym powodem do satysfakcji u kobiet. Zwiększa się poczucie własnej atrakcyjności i tym samym ogólny nastrój. Kobiety często zastanawiają się jak malować rzęsy? Jak o nie dbać? Kluczem do sukcesu jest właściwy demakijaż oraz preparaty np. Lash Parade. W przypadku demakijażu ważna jest jego dokładność i kosmetyki, które są do tego celu wykorzystywane. Najbardziej bezpieczne są płyny micelarne, które mają delikatny skład, dzięki czemu nie podrażnia się oczu w trakcie jego stosowania. O rzęsy należy dbać w jak najlepszy sposób, ponieważ tak jak włosy na głowie, starzeją się i wypadają. Trudno jest więc o ich regenerację i odbudowę. Pomocny jednak może okazać się preparat Lash Parade. Rzęsy są osłabiane w wyniku stosowania zalotki, zbyt grubych warstw tuszu. Są w ten sposób obciążane i osłabione.

Znacznie bardziej bezpieczną alternatywą są w tym przypadku odżywki o specjalnej formule. Lash Parade wspomagają porost rzęs i ich zagęszczanie. Substancje w nich zawarte pobudzają mieszki włosowe do wzrostu. Równie korzystny skład mają preparaty stosowane w okulistyce. Obecne są w nich nie tylko peptydy i składniki roślinne, ale i substancje wykorzystywane w okulistyce. Takie preparaty należy jednak stosować z umiarem, w przeciwnym wypadku można osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Wystarczy zatem jedna aplikacja dziennie.

Zasad pielęgnacji rzęs odżywkami jest więcej. Wśród najważniejszych znajduje się ta, ż e niektóre preparaty aplikuje się wyłącznie przed snem, oczywiście po dokładnym demakijażu. Produkt rozprowadza się po rzęsach lub u ich nasady. Inne z kolei nakłada się rano, przed wykonaniem makijażu. Sposoby aplikacji różnią się w zależności od danego produktu. Kształtuje się to w przeróżny sposób. W przypadku stosowania kosmetyków do pielęgnacji rzęs odradza się częste korzystanie z zalotki. Osłabia ona włoski i może prowadzić do ich nadmiernego wypadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.